Webçınarı internet hizmetleri ve seo
Girişim Karot Beton Delme ve Beton Kesme

Girişim Karot Beton Delme ve Beton Kesme

İstanbulun en iyi karot firması denildiğinde ilk akla gelen Girişim Karot, 2012 yılından beri; karot ile beton delme, karot beton kesme, karot ile beton çürütme, karot ile numune alımı işlemlerini profesyonel kadromuz, karotçularımız ve kaliteli ekipmanlarımız ile, uygulama yapılacak alanlara ve çevresine zarar vermeden gerçekleştirmekteyiz.

Karot alma işlemi, pek çok amaç için uygulanabilecek bir işlemdir ve profesyonel kişiler tarafından, kaliteli ekipman ile en uygun şekilde gerçekleştirilmelidir. Bunun bilincinde olan firmamız Girişim Karot İstanbul Karot, sizlere karot alma konusunda en kaliteli hizmeti verecektir.

Karot işlemleri yaptığımız uygulama alanları:

  1. Betona şekil verilmesi amacıyla yapılan karot alma işlemleri (beton duvar veya zeminlerde havalandırma deliklerinin açılması,
  2. Tesisatların geçeceği deliklerin karot ile açılması, beton duvar yada zeminlerde dekorasyon amaçlı deliklerin karot ile açılması v.b. )
  3. Karot İle Beton Kesme (özellikle kalın beton duvar ve beton zeminlerde karot ile beton kesme işlemi uygulanır.)
  4. Karot ile Beton Çürütme (Yıkılması planlanan beton yapıların yada beton binalara ait belli alanların yıkım öncesinde, daha önceden belirlenmiş
  5. Yük taşıyan bölgeleri karot ile zayıflatılır. Bu şekilde bina yıkımları daha kolaylıkla gerçekleştirilir)

    
Girişim Karot olarak, İstanbul ve çevre illerde gerçekleştireceğimiz tüm karot uygulamaları öncesinde, karot uygulaması yapılacak yerin incelenmesi ve karot işlemi uygulanacak malzeme hakkında gerekli bilgilerin edinilebilmesi adına sizlerle gerekli görüşmeleri gerçekleştiriyoruz. 5 mm - 500 mm çapında, 3 m derinliğe kadar, 45-90 derece arasında karot uygulamaları tarafımızdan yapılmaktadır.
Demir donatılı beton duvarlarda yada demir donatısız beton duvarlarda karot işlemleriniz için bize ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.  

http://www.girisimkarot.com

Adres:Yenimahalle 1552 sokak no 20 dükkan 1 Bağcılar İstanbul
Telefon: +90 530 491 91 28
girisimkarot@gmail.com

 

Koordinat
Paylaş:

Yorumlar (0)

Yorum Bırak