Webçınarı internet hizmetleri ve seo
Grp Cooling Tower soğutma kuleleri ve rashing halkası

Grp Cooling Tower soğutma kuleleri ve rashing halkası

Grp Cooling Tower soğutma kuleleri, İstanbul merkezli olup cooling tower yani soğutma kulesi  hizmeti vermektedir. Rashing halkası üretici olan CTP su soğutma kulesi yurt dışında bir çok ülkeye soğutma kuleleri ve yedek parçalarını ihraç etmektedir. CTP Mühendislik su soğutma kulesi co., su soğutma kulesi konusunda uzman mühendis ve teknisyen kadrosu ile innovatif projeler üretmektedir. Fan grubundaki araştırma geliştirmeleriyle daha düşük enerji kullanımı sağlamışlardır. Bu ar-ge ler sonucunda %40 a varan oranlarda daha az enerji kullanarak aynı miktardaki hava debisini sağlayan CTP mühendislik araştırma ekibi , enerji tasarrufu konusunda öncüdür. Kapalı devre su soğutma cihazını grp dış şase ile Türkiye'de ilk yapan firmadır. CTP mühendislik İstanbul lokasyonundaki fabrikasında 2000 metrekarelik işletmesinde müşterilerine hizmet etmektedir.

Ctp su soğutma kuleleri sevkiyat şekline göre iki çeşit olarak imal edilirler.
 

İnşai Tip Su Soğutma Kuleleri
 

İnşai tip kuleler montajlanarak sevki mümkün olmayacak şekilde hacimsel büyüklüğe sahip olan kulelerdir. Bu nedenle parçalı şekilde imal edilerek sahaya sevk edilirler. Sahada uzman supervizör tarafından yerinde yada başka bir alanda montajlanarak hazır hale gelen kuleler daha sonra kolaylıkla vinç yardımıyla kaldırılarak başka bir noktaya sevk edilebilirler. Bu kaldırma işlemi gerek yan yüzeylerdeki kaldırma mapalarından gerekse fan mekaniğinden yapılabilmektedir. 
 

Paket Tip Su Soğutma Kuleleri
 

Paket tip kuleler bilgisayarlardaki plug and play (tak çalıştır) mantığıyla kurgulanmış kulelerdir. Hacimsel büyüklükleri kamyon ve tır şeklinde nakledilmeye uygun yapılmış olan bu kulelerin imalat ve montajları bitirildikten sonra müşteriye sevk edilmektedir. Müşterinin çalışma değerlerine değerlerine uygun tasarlanan bu tip kulelerde giriş çıkış bağlantısının yapılması çalışması için gerek yeter şarttır.  

Koordinat
Paylaş:

Yorumlar (0)

Yorum Bırak