Webçınarı internet hizmetleri ve seo
Nar Store Giyinme Odası ve Raylı Dolap sistemleri

Nar Store Giyinme Odası ve Raylı Dolap sistemleri

Nar Store Giyinme Odası ve Raylı Dolap sistemleri, 2018 yılında Zekeriyya ALBAYRAK tarafından İstanbulda kurulmuştur. Kişiye özel giyinme odası ve raylı dolap imalatlarının yanında ,özel tasarım gerektiren ahşap imalatlarını, uzman ve geniş teknik kadrosuyla destekleyen firmamız, siz müşterilerimizin hayallerini kolaylıkla gerçekleştirebilmektedir. Vizyonunu geniş tutan firmamız, mimari tasarımlar ve uygulamaları ile kısa zamanda birçok değerli referansa imza atmış ve alanında büyük bir ilerleme kaydetmiştir. Standart ölçülerin dışında, butik üretim yaparak, her projeye göre değişebilen detay, malzeme, renk ve modellerimiz ile sizlerin hayallerini gerçekleştirmekteyiz. Mimarlar, iç mimarlar ve dekoratörler ile çözüm ortaklığı yaparak, ya da kendi bünyemizde bulunan mimarlarımızın tasarımlarını uygulayarak, en yüksek kalitede bir yaklaşım ve montaj sonrası destek hizmeti ile, sizlerin değişmez raydolap imalat firması olmayı hedefliyoruz.

Özgürce yapılan tasarımlar ve butik üretim sürecinde yüksek kalite içeren hizmet anlayışımız ile gelecekte en fazla tercih edilen bir marka olmaktır.Toplam kalite yönetimini, tasarımdan imalata, montajdan, montaj sonrası hizmete kadar her noktaya yayarak, müşteri odaklı, sürekli gelişime açık ve sürdürülebilir bir anlayışı benimsemektir.

Müşteri ihtiyaç ve hizmetlerine yönelik sürekli kendimizi yenileyerek her geçen gün daha kaliteli ürünler üretmek ve raylıdolap sektöründe; NAR STORE markasını özdeşleştirerek, üretimin her aşamasında dünya standartlarında kaliteyi yakalayarak satış sonrası müşteri hizmetimizle, müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye çıkartarak müsterilerimizin yaşam tarzını farklılaştırmaktır.

 

http://www.giyinmeodasiraylidolap.com/

 

Adres: HARAMİDERE SAN.SİT G BLOK NO:314 BEYLİKDÜZÜ/İSTANBUL
Telefon: 0532 728 00 61
Fax: +90 212 465 07 09
Email: zekeriyaalbayrak@hotmail.com

Koordinat
Paylaş:

Yorumlar (0)

Yorum Bırak