Webçınarı internet hizmetleri ve seo
Yapa Çocuk Gaziantep Kreş Anaokulu

Yapa Çocuk Gaziantep Kreş Anaokulu

Temel Yapa Çocuk Gaziantep Kreş Yapa Anaokulu, çocukların ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulmuştur. Yapa Çocuk, Onların kendilerini güvende hissetmelerini sağlayarak, sıcak ve içten bir ortamda eğitim almalarını ilke edinmiş bulunuyoruz.0-6 yaş dönemi insan yaşamında önemli yer tutar. Temel Yapa Çocuk Gaziantep Kreş Anaokulunda bu yaş grubu çocukların motor, dil, bilişsel, sosyal ve duygusal anlamda gelişimlerini farklı öğretme yaklaşımları ve materyalleriyle desteklemektedir. Çocuklarınızın geleceğini güvence altına almak istiyorsanız, onların iyi bir eğitime tabi tutularak ilerleyen yaşlarda ne gibi başarılar elde edeceklerini şahit olabilirsiniz.

Temel Yapa Çocuk Gaziantep Kreş Anaokulu, Özel olarak tasarlanmış binası ile,2-3 yaş oyun grubu,3-6 yaş eğitimi ve çoçuk gelişimi ile alakalı tecrübeli uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Gaziantep Kreşleri ve Anaokulları arasında kaliteli ve seçkin olarak yer edinen Temel Yapa Çocuk Gaziantep Kreş Anaokulu istediğiniz zaman gelip bilgi alabilirsiniz. Montessori Eğitim, Psikolog denetimli sınıflar, yabancı dil eğitimi, drama ve sinema etkinlikleri, halk oyunları etkinlikleri, sanat etkinlikleri, el becerisini geliştirici etkinlikler, müzik etkinlikleri ile çocuklara fark katmak için doğru yerde olduğunuzu hissedeceksiniz. Ayrıca 5-6 yaş grubu için mental aritmetik ve hafıza teknikleri ile ilgili de eğitim sağlayarak minik mucitlerimizi yetiştirmeye katkıda bulunacağız. Sizleri okulumuzu gezmeye ve değerli çocuklarınızı güvenle emanet etmeye bekliyoruz.  

Her birey nasıl dış görünüm olarak birbirinden farklı ise bireylerin öğrenmeleri, anlamaları bilgiyi depolama ve kullanma şekilleri de birbirinden tamamen farklıdır. Sadece öğrenme stilleri arasında benzerlikler vardır. Temel Yapa Çocuk Kreş Gaziantep Anaokulu olarak hazırladığımız etkinliklerde öğrencilerimizin bireysel farklılıklarını ve bulundukları yaş özelliklerini dikkate alarak her yaş grubunda farklılaşan etkinlikler uyguluyoruz.

Amacımız öğrencilerimizin:

 - Öğrenme zevkini ve keyfini
 - Araştırma heyecanlarını 
 - Merak duygularını
 - Yaratıcılıklarını
 - Özgüvenlerini geliştirmektir.
 
 
Farklılıklara açık, uyum sağlayabilen, sorun çözme ve iletişim kurma becerisini kazandırarak toplumda kabul gören bireyler yetiştiriyoruz. Eğitim sistemimizin her noktasında ailelerimizle koordineli giderek okul-aile işbirliği kuruyoruz.
 
Okul öncesinde kullanılan tüm yaklaşımlardan faydalanarak, çocuklardaki bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak ve eğitim sistemindeki değişiklikleri yaş gruplarına uyarlayarak eğitimi programımızı hazırlıyoruz.
 
Geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımıza uçabilecekleri kanatlarla sağlam kökler vermeye çalışıyoruz. Bunu sağlamak için de sanata, bilime ve harekete dayalı, bireysel becerilere önem veren ve nitelikli bir okul öncesi eğitimi programı uyguluyoruz.
 
 
GÜVENEVLER MAH.29065 NOLU SOK.NO.12 ŞEHİTKAMİL/GAZİANTEP
TEL:0342 271 43 43 Dahili: 14 
info@temelyapacocuk.com
 

via Gfycat

Koordinat
Paylaş:

Yorumlar (0)

Yorum Bırak